Zpět do obchodu

Registrace

Seznamme se

Kdo pro vás kilty šije a jaký je rozdíl mezi Klasickým a Sportovním kiltem ? To a mnohem více se dozvíme v krátkém videu, které jsme pro vás na seznámení natočili. Text z videa si také můžete přečíst na této stránce.

Dobrý den,
ráda bych vám představila naši značku Kilt Zahálka, kterou vymyslel syn Tomáš. Známý propagátor kiltů a bosý běžec.

Já jsem Stanislava Zahálková a provedu vás tímto videem a dcera Marta vám vše ukáže.

Šijeme na míru pánské sukně, tedy kilty a také dámské zavinovací sukně. Nabízíme i mužům možnost nosit pohodlné a vzdušné oblečení. Už žádné zpocené nohavice, které se lepí na nohy. Buďte originální.

Nabízíme dvě varianty pro muže:
- klasický Kilt po česku a
- Sportovní kilt

A teď vám každou variantu představím.

1) Kilt po česku je inspirovaný skotským kiltem, látka je ale lehčí a střih je upravený tak, aby se dal nosit běžně v našich podmínkách a při všech příležitostech. Látka je kvalitní, je to kombinace polyesteru a viskózy. Díky tomu se téměř nemačká, je příjemná a opravdu hodně vydrží. V našem kiltu můžete vyrazit na turistiku, na běh nebo třeba na svatbu, ples či festival. Ke kiltu dodáváme zdarma také elegantního motýlka ve stejné barvě. Takže už vám stačí jen košile nebo tričko a můžete vyrazit.

Kilt je seskládaný ze 4 metrů látky a má průměrně 20 skladů, záleží na vzoru. Nabízíme červenou, modrou nebo zelenou kostku. Každý sklad pečlivě sešíváme ze dvou stran, díky tomu kilt drží dobře tvar a nemusíte ho ani žehlit. Stačí ho jen vyprat v pračce na 30 stupňů a pověsit na sušák.

Dále má kilt jednu všitou kapsu a poutka na širší pásek po celém obvodu. Pokud byste měli zájem, můžeme vám dodat kvalitní kožený pásek o šířce 5 cm od českého výrobce. A nebo ušít látkovou kapsičku na pásek v barvě kiltu (na mobil, peněženku atd.).

 2) A jak se liší náš Sportovní kilt od toho klasického? Má jiný střih, méně skladů a je tím pádem ještě lehčí a tak ideální na sportovní aktivity, jako je běh nebo turistika. Tento kilt šijeme také z kostkovaných látek nebo vám ho můžeme ušít z přírodní lněné látky. Můžete si vybrat barvu dle aktuální nabídky. Tento kilt má také jednu všitou kapsu a dodáváme k němu látkový pásek.

A jak je to s rozměry?
Šijeme všechny velikosti, na hubené i silnější postavy. V objednávce jen stačí do poznámky napsat své rozměry a my vám kilt do 2 až 3 týdnů ušijeme. Uvedete výšku postavy, obvod pasu (změříte se v místě, kde máte běžně zapnuté kalhoty) a délku kiltu. Tu vám můžeme i sami doporučit dle vaší výšky.

Takhle jednoduché to je. Pak už se jen můžete těšit na to, až vám kilt dorazí domů.

Šijeme také dámskou zavinovací sukni. Takže dámy, pokud chcete ladit se svými partnery, můžeme vás obléct oba. Vkusně a stylově ve stejné barvě.

Věříme, že si každý vybere tu svou variantu.

Mějte se hezky.

Zpět do obchodu