Zpět do obchodu

Registrace

Kilt po česku - modrá kostka

Ušijeme Vám na míru Kilt po česku. Zavinovací sukni pro muže, která je inspirovaná Skotským kiltem.

2 990 Kč

Kilt po česku - modrá kostka

Ušijeme Vám na míru Kilt po česku. Zavinovací sukni pro muže, která je inspirovaná Skotským kiltem.

Kilt po česku je zavinovací sukně pro muže, která je inspirovaná Skotským kiltem. Liší se především střihem a použitou látkou, která je lehčí, je příjemná na nošení a téměř se nemačká, ani když se nosí každý den - nabízí se různé vzory látky, materiál: 65 % Polyester, 35 % Viskoza. Ke Kiltu získáte zdarma elegantního motýlka ve stejné barvě. Nabízíme i další doplňky, které si můžete přiobjednat (např. pásek, kapsičku apod.).

Vzor modrá kostka (obrázky jiné barvy jsou ilustrativní pro představu střihu).

Do poznámky v objednávce uveďte: Výšku postavy, obvod pasu a délku Kiltu - tu změříte tak, že si kleknete a změříte délku od pasu, tzn. od horního okraje kalhot na zem.

Kilt je seskládaný z cca 4 metrů látky a sklady jsou sešívané, aby dobře držely tvar. Kilt lze prát v pračce nebo ho můžete dát do čistírny. Náš originální střih zejména v přední části umožňuje volnější pohyb a větší pohodlí při sezení, kdy látka v přední části mnohem lépe kryje. Dá se tak pohodlně nosit všude a při všech příležitostech. Navíc díky variabilnímu zapínání, je možné přizpůsobit velikost a to až o cca 10 cm (nevadí tak pokud trochu přiberete nebo zhubnete). Součástí je také jedna všitá kapsa (pravá) a poutka na pásek po celém obvodu.

Kategorie: Kilt po česku - klasický
Dostupnost: 2 až 3 týdny
2 990 Kč
Zpět do obchodu